miniFAKTÚRA pre iPad

Faktury - iPhone

Pro všechny, kteří potřebují přístup ke svému podnikání i mimo kanceláře. Plnohodnotné řízení agendy přímo ve Vaši kapse.
(31)
Stiahnúť aplikáciu
Next device Next device

Fakturujte rychle, kdykoliv a kdekoliv

iPhone verze miniFAKTURY Vám umožní vystavit fakturu za pár sekund. Všechny faktury tak odteď máte vždicky v kapse. Můžete si vytvořit vlastní seznam klientů, prohlížet stavy úhrad a sledovat své příjmy přes interaktivní grafy a statistiky.

Faktury si vytiskněte nebo pošlete emailem

Fakturujte na míste, ihned po ukončení zákazky. Jediným kliknutím si v mobilní aplikaci vytvořte elektronické PDF-ko a okamžitě ho pošlete klientovi. Jestli máte po ruce tiskárnu s ePrint nebo Airprint, vytvořené faktury si můžete rovnou vytisknout.

Fakturujte i bez připojení na internet

Chodíte často do terénu, kde nemáte připojení na internet? miniFAKTURA má všechny potřebná data uložená přímo v telefonu a vy s nimi můžete plnohodnotně pracovat i při ztráte signálu. Když se aplikace připojí na internet, nové dokumenty se synchronizují se všemi zařízeními, které používate.

Skenujte a evidujte náklady

Udělejte si pořádek v přijatých dokladech. Uložte si je na jedno místo a neztraťte tak už ani jeden. miniFAKTURA pro iPad Vám umožňuje jednoduchou evidenci nákladů. Stačí odfotit přijatou fakturu nebo účet za Váš nákup, vyplnit základní údaje a doklad se prostředníctvím synchronizace zařadí mezi náklady, které najdete v online verzi.

Plnohodnotná správa faktur v kapse

  • Vytváření faktur v iPhonu
  • Intuitivní navigace
  • Dokonalý přehled ve fakturach
  • Synchronizace se všemi Vašimi zařízeními
  • Jednoduchá editace a tisk faktury
  • Podpis přímo v mobilu
  • Přehledné statistiky

Neváhejte a nakopněte svůj byznys již dnes